Kent Mühendislik Harita İnşaat

Firma Adı : Kent Mühendislik Harita İnşaat Yetkili Kişi : HAKAN PERGEL
İl : İstanbul İlçe : Pendik
Sektör : Plan Proje ve Teknik Danışmanlık Alt Sektör : Harita projesi ve çıkarımı
Telefon : 02163905418 Fax : 02163903368
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

DOĞU MAH 23 NİSAN CAD. NO:59/2 KENT MÜHENDİSLİK HARİTA İNŞAAT PENDİK / İSTANBUL

Firma Tanıtımı :

Firmamız mühendislik hizmet sektöründe kurulduğu 1998 yılından bugüne 20 yılı aşkın sürede faaliyette bulunmaktadır. Tüm altyapı çalışmalarının ilk adımı olan harita mühendislik hizmetlerinin ülke kalkınmasındaki öneminin bilinci ile üstlenilmiş olan tüm projeleri, yapım ve uygulama yönetmeliklerinin, teknik şartnamelerinin gereğini titizlikle yerine getirerek, zamanında doğru örnek yapımlar olarak sonuçlandırmak ilkemiz ve geleneğimiz olmuştur.

Ana iştigal konuları arasında mühendislik uygulamaları ve ölçmeleri dışında zamanla pekişen tecrübe ve piyasada müşteri memnuniyeti ile oluşan güven müşavirlik ve danışmanlık hizmetlerini beraberinde getirmiştir. Ülkemizin güçlü firmalarının bölgemizdeki yatırımlarında teknik danışmanlık, koordinasyon ve müşavirlik hizmetleri verilmiştir.

MİSYONUMUZ
Bulunduğumuz sektör ve yatırım camiasının standartlarını asmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Bunu akılcı yatırımlar yapabilen en iyi kadroyu barındırarak, bütünlüğe ve başarıya değer veren bir kültürü destekleyerek gerçekleştiriyoruz. En zorlu ekonomik dönemlerde bile bütünlük ve is ahlaki esasına dayılı çalışma anlayışımıza olan bağlılığımızı güçlendirmek için gerekli tüm adımları attığımızı gösterdik.

KISA DÖNEMDE
Su anda Türkiye üzerine yoğunlaşmış, oldukça saygın ve tanınmış bir yatırım yönetimi hizmetleri sağlayıcısı olan firmamız, Türkiye, Orta Doğu ve bölge ülkelere doğru yayılmayı planlamaktadır.

ORTA UZUN DÖNEMDE
Türkiye, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa ve ABD’yi kapsayan çok yönlü müşteri portföyü ve yatırımlarıyla, dünya çapında özenilen bir yatırım yönetimi hizmet sağlayıcısı olmak, Özellikle Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında olmak üzere, dünya çapında saygı gören bir gayrimenkul fon yöneticisi olabilmek

Bu firma sayfası 142 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: harita firmaları, harita şirketleri, yolaterk hizmetleri,

Kent Mühendislik Harita İnşaat firması 31 Ocak 2023 Salı 22:55 tarihinde Harita projesi ve çıkarımı sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: