Gebze Petek Temizleme & Kombi Servisi

Firma Adı : Gebze Petek Temizleme & Kombi Servisi Yetkili Kişi : Aykom Kombi
İl : Kocaeli İlçe : Gebze
Sektör : Isıtma soğutma ve Havalandırma Sistemleri Alt Sektör : Kombiler
Telefon : 05531091523 Fax :
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Güzeller Mah. 947 Sok. No:10

Firma Tanıtımı :

Gebze Petek Temizleme & Kombİ Servis Hizmeti

Gebze Kombi ve Tesisat Bakım Tamir Servisi olarak kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri ve Makine ile petek temizleme konularında gebze başta olmak üzere Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız bünyesinde hizmet veren teknikerlerimiz ısıtma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu servis araçlarını kullanmaktadırlar.

Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kombi satışı, petek temizleme, makina ile petek temizleme, petek temizleme firması, kombi, kombi servisi, kombi bakımı, kombi arıza, kombi onarımı, kombi servis fiyatı, kombi montajı, ve tesisat tadilatı gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

Bu firma sayfası 261 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: gebze petek temizleme, gebze kombi servisi, petek temizleme, petek temizliği, radyatör petek temizleme, kombi petek temizleme, petek temizleme firmaları, petek temizleme fiyatı,

Gebze Petek Temizleme & Kombi Servisi firması 31 Ocak 2023 Salı tarihinde Kombiler sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: